SUPER OKAZION APARTAMENT NE SHITJE 1+1 75,000 EURO.

Madhesia: 245 m2.

Gjithë Shqipëria /. Pronë Detalet: Locations: Qeparo.

class=" fc-falcon">Detajet Kryesore.

Qeparo është një nga destinacionet turistike të preferuara në Shqipëri.

SHITET HOTEL + TRUALL NË FSHATIN QEPARO, HIMARË. . .

.

12 Jan 18:23 Shitet Vila 3 kateshe ne Qeparo Pran Deti. Harta dinamike dhe precize. class=" fc-falcon">Përshkrim.

67. Apartment for Rent in Saranda.

com.

.

al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Harta dinamike dhe precize.

Gjeni pronën ideale në Qeparo!. Hoteli ndodhet.

Vetem 2 minuta em kembe nga deti.
Ndaje.

al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.

Fshati i Borshit karakterizohet nga elemente natyrore te cilat jane kyc per zhvillim e turizmit ne bregdetin Shqiptar.

. Key Features: 2 Shtëpia histori tradicionale për Shitje Tokës totale është 140 m2 Shtëpia është 80 gjithsej m2 Muret janë në formë të madhe. Vendndodhja.

03 Shk 16:46. The multi-storey stone houses are connected to each other by cobbled streets. 300,800 € Metropol74307. Prona te patundshme, Ne shitje, Shtepi fshati: Shtepi fshati ne shitje - Vore, Mucaj, 3. Toke + Shtepi private ne shitje - lagjia \"Lirim\", Vlore.

Kerko Shtepi ne Qeparo; Kerko Shtepi ne Radhimë.

Prona është e organizuar në: 9 hyrje të mëdha (dhomë, kuzhinë, tualet) (2 dhoma, kuzhinë, tualet) -Shtëpi e madhe 120m2. 2300 m².

.

.

Nowadays Qeparo is divided in two parts, known as the old and the new village.

Irea Property ofron per shitje nje shtepi tradicionale ne fshatin Qeparo,Himare.

Me hipoteke dhe dokumenta te rregullta, blere nga trashigimtare te vjeter.